Слухати

Джамалі прогнозують вихід у першу трійку, — Богдан Кутєпов / Програми на Громадському радіо
http://timafeich.od.ua/ / Скачати зображення

Джамалі прогнозують вихід у першу трійку, — Богдан Кутєпов

07 травня 2016 - 13:47
Facebook Twitter Google+
12 травня у півфіналі Євробачення від України виступатиме Джамала. Про те, те, що відбувається за лаштунками конкурсу слухачам «Громадського радіо» розповідає Богдан Кутєпов

Журналіст Богдан Кутєпов на прямому включенні зі Стокгольму повідомляє, як йде підготовка до Євробачення і розповідає, як почувається співачка.

Ірина Соломко: Який настрій у Стокгольмі?

Богдан Кутєпов: Не спимо, не їмо. Тримаємось на адреналіні. Нібито до Євробачення ще тиждень, але у Стокгольмі все вже живе цією темою.

Ірина Соломко: Як давно ти бачив Джамалу?

Богдан Кутєпов: Я знаходжусь у складі української делегації і тому живу з нею в одному готелі. Бачив Джамалу сьогодні за сніданком. Вона втомилась від уваги, постійних інтерв’ю і питань про те, чи вона не втомилась.

Ольга Веснянка: Чи є увага європейської преси до Джамали?

Богдан Кутєпов: Увага європейської преси до Джамали є такою ж, якою була увага української преси до учасників зі Швеції, коли Євробачення проходило в Україні, тобто настільки наскільки.  

Ірина Соломко: Які передбачення букмекерів стосовно шансів Джамали на перемогу?

Богдан Кутєпов: Джамалі казали, що вона плентатиметься внизу турнірної таблиці, однак перша ж репетиція все змінила. Тепер кажуть, що вона входитиме в першу трійку. В неї виграшна позиція, бо вона каже, що не бореться за 1 місце, а хоче донести світу трагедію кримських татар.

Джамала робить в цьому сенсі більше, ніж увесь Меджліс.

Ірина Соломко: Коли виступатиме Джамала?

Богдан Кутєпов: 12 травня буде другий півфінал, якщо вона пройде далі, то 14 травня вона виступатиме у фіналі.

Репертуар на Євробаченні дуже одноманітний, пісня Джамали відрізняється від інших пісень, хоча, з іншого боку, це не формат.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.