Слухати

Джозеф Конрад і зустріч трьох культур на «Книжковому Арсеналі»   / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Джозеф Конрад і зустріч трьох культур на «Книжковому Арсеналі»

24 квітня 2017 - 14:35
Facebook Twitter Google+

Гості

Директор Польського Інституту Ева Фігель в ефірі Громадського радіо анонсувала, які річниця Джозефа Конрада стане однією з ключових тем «Книжкового Арсеналі»

Ева Фігель сказала в ефірі «Громадського радіо», що один із ключових заходів, що планують провести на цьогорічному Книжковому арсеналі, Польський інститут організує разом із Британською радою. Це згадка про рік Джона Конрада, який відзначають 2017-го у Польщі.

На Арсеналі буде стенд, присвячений постаті письменника, адже організатори хочуть показати коротку виставку про його життя.

Ця особистість об’єднує три національності. Він народився у Бердичеві і варто про це згадувати. За корінням він почував себе поляком, але став британським письменником.

Крім того, у Польщі є літературна нагорода імені Джона Конрада, відтак Польський Інститут хоче організувати зустрічі українських письменників, які отримали цю відзнаку. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.