Слухати

Громадське радіо / Скачати зображення

Гурт «Біллі Мілліґан Бенд» презентував відео на пісню «Іноземці»

18 червня 2017 - 17:49 127
Facebook Twitter Google+
Макс Прудеус, лідер гурту Біллі Мілліґан Бенд, розповідає про новий альбом гурту і відеокліп на пісню «Іноземці»

Новий альбом гурту називатиметься «Радіопасивність», — розповів музикант:

«Ця назва пов’язана не з пасивністю радіостанцій, а з пасивністю в головах людей. Наша голова, як антена, і вона налаштовуєтеся на ті хвилі, на які сама людина хоче, щоб ця антена налаштувалась. Мені хочеться, щоб ми, українці, люди, які слухатимуть цей альбом, налаштовувались на інформаційно правильні хвилі. На більш позитивні речі в хорошому, а не в банальному сенсі. Хочеться, щоб було більше хорошого і більше добра, хочеться, щоб ми більше думали», — говорить Макс Прудеус.

Для відео на пісню «Іноземці» гурт зробив нове аранжування з британським музикантом Дейвом, а в кліпі на спину дівчини наноситься Петриківський розпис:

«Все почалось з того, що майже сім років тому в Барселоні з’явився текст і прийшла ця фраза «Я їду з моєї країни». Дуже важливо було правильно закінчити цей текст. Не хотілося робити посил на те, щоб люди їхали. Хотілося зробити наголос на тому: «А що буде, коли людина поїде?»

Текст розповідає про те, що, як би там не було, — ми всі українці. І ми можемо почувати себе іноземцями вдома, в Україні. Ну, ми можемо поїхати, але з цим відчуттям «іноземності» ми їдемо в іншу країну в пошуках нового дому, але там так само лишаємося іноземцями.

Щоб розкрити тему тексту мені був потрібен реальний іноземець, я хотів показати українцям, що є іноземці, які живуть в Україні, яким тут комфортно. Так сталося, що я познайомився з англійцем Дейвом, він грає на контрабасі та живе в Україні.

Я запросив його взяти участь в кліпі. Для цього ми зробили іншу музичну версію, інше аранжування для контрабасу і разом з цим музикантом записали спочатку звук, а потім зняли кліп.

В другий знімальний день ми знімали петриківський розпис. Я хотів показати його українцям не як якусь шароварщину, тому на спині гарної дівчини ми зробили малюнок. Для цього я запросив талановиту майстриню Катерину Дяченко — це студентка, яка тільки почала навчатись, але вона настільки володіє технікою, так професійно підійшла до справи, що з першого разу без жодної помилки написала на шкірі людини, на мою думку, ідеальний малюнок», — розповів музикант.

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.