Слухати

Хокей не став спортом олігархів та не отримав підтримки від держави, - Зубко

25 квітня 2017 - 11:32
Facebook Twitter Google+
Що відбувається на Чемпіонаті світу з хокею, який з 22 по 28 квітня приймає Україна?

З 22 по 28 квітня в Палаці спорту  відбудеться Чемпіонат світу в Дивізіоні 1А. 1А — це другий за рейтингом дивізіон у світовому хокеї. Нашими суперниками є дві збірні, які в минулому році вилетіли з вищого дивізіону, це збірні Угорщини і Казахстану. А також з нами  гратють збірні Австрії, Південної Кореї та Польщі. Збірна України, навпаки, з нижчого дивізіону 1В піднялася до дивізіону 1А.

У студії «Громадського Радіо» розмовляємо з віце-президентом Федерації хокею України Георгієм Зубко.

Любомир Ференс:  Георгій, ви, як віце-президент Федерації хокею України задоволені виступом нашої збірної?

Георгій Зубко: Очень непросто играть, команды которые играют с нами – это высокого уровня команды. Эти страны сильно развивают хоккей. Нам бы хотелось лучше, конечно. Первые две игры мы проиграли, мы должны были выигрывать у поляков. Нашы ребята молодые и оны очень хотели победить. Наши победы ещё впереди. Мы верим в нашу сборную, сегодня пойдем болеть вместе с тысячами украинцев.

Любомир Ференс: Хокей не є дуже популярним спортом в Україні. Чи люди відвідують змагання?

Георгій Зубко: За последние 9 месяцев хоккей появился в повестке дня. Такого не біло за последние 25 лет в Украине. Как мы и прогнозировали посещаемость очень высокая. То есть «Дворец Спорта» забит полностью, несмотря на праздники. Первый матч Украины посмотрело 7,5 млн. человек, а второй 8,5 млн. 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.