Слухати

Хто я у цьому світі і як я можу його змінити? Семінар для підлітків від Aspen Institute та Klitschko Foundation

26 березня 2018 - 15:08
Facebook Twitter Google+
Aspen Teens - проект для підлітків від 14 до 16 років, який спільно організовують благодійний фонд Klitschko Foundation та ГО The Aspen Institute Kyiv. Він відбудеться у Києві 29-30 березня

У студії Громадського радіо — очільниця «Klitschko Foundation» Аліна Носенко та Денис Полтавець, програмний директор Aspen Institute.

Євгенія Гончарук: З більше як 700 кандидатів ви відібрали 20 учасників та учасниць. Розкажіть детальніше про відбір та сам проект.

alina_nosenko_ta_denys_poltavec.jpg

Аліна Носенко, Денис Полтавець // Громадське радіо
Аліна Носенко, Денис Полтавець
Громадське радіо

Аліна Носенко: Ці діти з різних куточків України, нам важливо підтримувати географічний баланс. Взагалі проект не лише про підлітків, а й про вміння різних організацій домовлятися між собою. Хочеться налаштувати діалог з підлітками, показати їм що важливо для нас і зрозуміти що важливо для них.

Працюючи з дітьми уже сьомий рік поспіль я розумію, що вони мають розуміння що саме треба змінювати, але їм для цього бракує інструментів. Освіта, на жаль, не дає практичних засобів. Сподіваюсь, що навіть за 2 дні діти зрозуміють цінність спілкування і вміння комунікувати між собою. 

Денис Полтавець: Не варто думати, що у нас геть погана система освіти. Ні, вона не зовсім така, просто її треба десь доповнити, чимось компенсувати. Наш проект — це серія діалогів та обговорень про місце людини у світі, близькі стосунки, гідне життя, людину в суспільстві і т.п.. Такі проект потрібні нашій країні. Треба більше просторів для спілкування, пошуку відповідей, розвитку критичного мислення. 

 Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.