Слухати

ILLARIA презентувала пісню для нацвідбору на Євробачення в ефірі Громадського радіо (ВІДЕО) / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

ILLARIA презентувала пісню для нацвідбору на Євробачення в ефірі Громадського радіо (ВІДЕО)

10 лютого 2018 - 14:46
Facebook Twitter Google+
ILLARIA говорить, що хоче, щоб українська музика не сприймалась, як «законсервований борщ», а мала розвиток: все багатство української етніки вона й намагалась передати у конкурсній пісні

Вперше в радіоефірі прозвучала конкурсна пісня співачки «Сила».

«Євробачення стимулює мене писати все кращі і кращі пісні. Все-таки моя мрія – гідно, цікаво та етнічно представити Україну на європейській сцені», — говорить ILLARIA.

Співачка розповіла, що вже десять років співає у стилі етно, адже це її улюблений стиль – «стиль серця»:

«В Європі та за кордоном стиль етно дуже модний. Зараз в Україні він тільки починає бути актуальним. Раніше всі казали, що це не формат і нецікаво, але тепер це вже цікаво».

За словами співачки, країна, яка показує себе на конкурсі етнічно, частково з рідною мовою, демонструє свій колорит і виглядає набагато цікавіше:

«Ти просто починаєш подорожувати з цими учасниками та розуміти культуру цих країн буквально за три хвилини.

 

 

Саме тому народилась така пісня, як «Сила», вона має не просто етнічні українські мотиви — я використала цікаві інструменти, про які багато хто забув».

Ідея пісні — соціальна, говорить співачка. Про те, що всі люди різні, але особливі:

«Дуже важливо тобі самому повірити в свої сили, щоб боротися за свої мрії, за свою свободу та перемогу, адже переможець – це не той, хто ніколи не програє, а той, хто ніколи не здається».

ILLARIA говорить, що хоче, щоб українська музика не сприймалась, як «законсервований борщ», а мала розвиток:

«Мій вихід на сцену відбору і, сподіваюсь, сцену Євробачення – певна можливість змінити в людей уявлення про українську етніку. Люди вважають, що українське етнічне – це шаровари, паперові віночки, сало, горілка і весільні пісні. Я з цим борюсь. Наша етніка набагато глибша. Ми унікальна країна в тому плані, що зберегли дуже давні українські обрядові пісні, які побутують досі».

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі. 

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.