Слухати

Кіборг Рахман на знімальному майданчику сказав, що наче побував у ДАП вп’яте, — Ахтем Сеітаблаєв

08 листопада 2017 - 14:36
Facebook Twitter Google+
Режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів про фільм «Кіборги», прем’єра якого відбудеться через місяць

12.30_ahtem_seytablaev.jpg

Ахтем Сейтаблаєв // «Громадське радіо»
Ахтем Сейтаблаєв
«Громадське радіо»

У студії Громадського радіо – режисер Ахтем Сеітаблаєв. Спілкуємось про фільм «Кіборги»:

«За жанром – це військова драма. Але насамперед – це кіно про народження нових людей, народження нової країни, народження нового епосу, це кіно про переможців, це життєстверджуюче кіно. На жаль, деякі герої гинуть, але насамперед – це кіно про життя», – сказав він.

Режисер зазначає, фільм – художній, і він розуміє, що після прем’єри в багатьх можуть виникнути питання чи зауваження з приводу фактажу:

«На будь-яку подію в житті, особливо на таку болісну, є свій погляд. Але хочу сказати, що коли Наталя Ворожбит, наш автор сценарію, розпочала свою роботу, ми заздалегідь познайомили її з деякими з тих, кого зараз називають Кіборги – це були кадрові військові, добровольці, волонтери. Так само по їх спогадах був написаний цей сценарій. Потім вони його вичитували, робили певні зауваження, ми до них прислуховувались, і потім кожного дня на майданчику був хтось з них присутній. Андрій Гречанов, підполковник Збройних сил України, позивний Рахман, той, якого доволі часто називають кіборгом номер один – чотири рази заходи в ДАП, і коли він приїхав до нас на знімальний майданчик, то присів, закурив сигарету і сказав, що ніби п’ятий раз потрапив. Для нас це надзвичайна мотивація, тому що, мабуть, ми робимо це вірно», – розповів Ахтем Сеітаблаєв.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.