Кількість українських користувачів Фейсбуку зросла на 20%

30 травня 2017 - 13:50
Facebook Twitter Google+
Про те, як нові санкції вплинули на український інтернет-ландшафт, розповів консультант із цифрових комунікацій та керуючий партнер агенції Plus One Максим Саваневський

«Станом на тиждень тому Фейсбук зріс на 20%, 18-20 травня в нас був пік використання Інтернету за останній рік точно. Я думаю, найважливіше, що зараз відбувається (якщо тренд протримається хоча б місяць-два і це призведе до тектонічних в українському Інтернеті), в таких соціальних мережах, як ВК, буде втрачатися важлива перевага, яку вони мають на сьогодні, — це критична маса користувачів.

Ми знаємо, що підлітки користуються переважно «Вконтакте». Якщо в класі 20 учнів, з них 18 користуються «Вконтакте», ймовірність, що двоє, які залишилися, будуть теж користуватися, близька до 100%, якщо вони користуються Інтернетом. Зараз ситуація така: якщо в класі 20 чоловік, з них 8 чи 9 будуть користуватися «Вконтакте», це призводитиме до того, що люди перетікатимуть в інші сервісі.

Читайте також: Українська аудиторія рунету зменшилась вдвічі

Найбільшим реципієнтом цієї вивільної армії користувачів будуть месенджери. Думаю, Viber в Україні найбільш популярний. Молодь, в першу чергу перетікає в такі сервіси як WhatsApp і Snapchat», — говорить Максим Саваневський.

З Максимом Саваневським поговорили також і про вчорашні обшуки в офісах Яндекс (СБУ стверджує, що керівництво компанії незаконно збирало і передавало до Росії персональні дані українських громадян). Повний варіант розмови слухайте в аудіоверсії.

 

 

rh.jpg

За підтримки //
За підтримки

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.