Слухати

Конфлікт між рибгоспами на Одещині позначається на реформах, — А. Жумаділов

06 лютого 2016 - 12:36
Facebook Twitter Google+
Одна зі сторін конфлікту використовує політичне лобі, бо кілька депутатів обласної ради представляють інтереси компанії, — розповів очільник Біляєвського району Одеської області
Конфлікт між рибгоспами на Одещині позначається на реформах, — А. Жумаділов / Програми на Громадському радіо

Ольга Веснянка: Які у вас труднощі з реформами?

Арсен Жумаділов: Я працюю трохи більше 5 місяців. Перша головна реформа, яка відбувається в країні — децентралізація. Вона непроста. Моє перше завдання — підготувати місцеві громади до того, щоб вони змогли проконтролювати якість надання послуг з боку місцевих рад, коли децентралізація відбудеться.

screenshot_61_0.jpg

арсен жумаділов /
арсен жумаділов

Ольга Веснянка: Ви нещодавно у Facebook написали про конфлікт щодо рибгоспів у Біляєвському районі, пов’язали це з тематикою сепаратизму. Чи намагаються вас схилити до співпраці, домовляючись? Яка ситуація? І чи вдається протистояти старим устроям?

Арсен Жумаділов: Протягом багатьох років держава не наводила лад у державному майні. В Україні багато об’єктів, що знаходяться у державній власності і використовуються приватними компаніями. При  цьому є сумніви, що відсутня корупційна складова. Через те, що це ласий шматок, є декілька приватних компаній, які претендують на об’єкт і за нього конфліктують. Одна зі сторін використовує політичне лобі, бо кілька депутатів обласної ради представляють інтереси компанії. Інша компанія залучила учасників АТО з тим, щоб надати конфлікту публічного забарвлення боротьби за країну.

Ольга Веснянка: До чого тут сепаратизм?

Арсен Жумаділов: Коли стався конфлікт, представники однієї компанії витіснили представників іншої, вони знайшли агітаційні матеріали із забороненою символикою. Правоохоронні органи вилучили, зафіксували. Зараз триває слідство. Тут є аспект, що ці матеріали були знайдені однією зі сторін, яка конфліктує з іншою. Слідство дасть оцінку.

Олексій Бурлаков: А чи бачите ви в цьому якусь систему або залежність, може, пов’язану із керівництвом області?

Арсен Жумаділов: Я думаю, тут не треба ускладнювати. Просто є конфлікт за об’єкт, в якому використовуються всі ресурси, що мають сторони.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.