Слухати

Лілія Млінарич про Путіна в Коктебелі: «Береш чуже, коли не маєш свого»

21 серпня 2017 - 12:29
Facebook Twitter Google+
Президент РФ Володимир Путін відвідав джазовий фестиваль Koktebel Jazz Party в анексованому Криму та на сцені зазначив, що цей фестиваль проводиться «вже 15 років»
Лілія Млінарич про Путіна в Коктебелі: «Береш чуже, коли не маєш свого» / Програми на Громадському радіо

У такий спосіб він присвоїв історію фестивалю Koktebel Jazz Festival. Телефоном дізнавались, що про це думає Лілія Млінарич, президентка фестивалю Koktebel Jazz Festival. «Мені здається, це така звична історія: береш своє, коли не маєш свого», — говорить вона.

 

Дмитро Тузов: Російський лідер Володимир Путін був у окупованому Росією Криму та відвідав фестиваль, який називають Koktebel Jazz Party. Володимир Путін, відзначають мас-медіа, фактично привласнив Koktebel Jazz Party, бо заявив, що цей фестиваль проводиться вже 15 років з 2003. Хоча ми знаємо, шо після анексії Криму Koktebel Jazz Festival переїхав на континентальну Україну і проводиться в Одеській області. Яка ваша реакція?

Лілія Млінарич: Мабуть, це такий «апофегей». Тому що три роки після нашого переїзду Koktebel Jazz Festival так дійсно було. Koktebel Jazz Festival, як і «Джаз Коктебель» — ці назви є торговими марками, зареєстровані згідно до українського та міжнародного законодавства і тому там такий евфемізм Koktebel Jazz Party і прямого збігу нема.

Всі три роки тому було так, що він проводився у ті дати, як і «Джаз Коктебель» у Одеській області. Ми вимушені були переїхати, бо ми український фест. Цього року, коли ми оголосили дати і сказали, що фест буде з 24 по 27 серпня, до мене додзвонювались російські журналісти і спитали: «Що буде, якщо ще раз пройде?». І я так вимушено пошуткувала і сказала, що добре, але тоді ми 24 серпня скажемо, що Коктебель вітає Україну з Днем незалежності і теж святкує його.

Повну версію коментаря слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.