Слухати

Лише 2% дітей використовують «гарячу лінію», щоб повідомити про насильство

01 червня 2017 - 16:42
Facebook Twitter Google+
День захисту дітей та відкриття європейської гарячої дитячої лінії — коментують представниця «Ла Страда Україна» та директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення

З 2013 року на базі ГО «Ла Страда Україна» функціонує національна дитяча «гаряча лінія». Але номер 116-111 є прийнятим в 26 країнах Європи,  розповіла про відкриття європейської гарячої дитячої лінії Ольга Дунебабіна:

«Саме тому це крок, в тому числі, і чергової євроінтеграції. Тепер дітям буде легше розуміти, на який номер телефонувати, коли вони приїжджатимуть з інших країн в Україну. І так само, коли українські діти будуть виїжджати з України, вони розумітимуть, що за цим номером можуть телефонувати в інших країнах Європи, де їм зможуть допомогти».

На важливості цього кроку наголосив і Руслан Колбаса, директор департаменту захисту прав дітей та усиновлення Мінсоцполітики, відзначивши, що, як показує практика, діти телефонують на «гарячу лінію», в першу чергу, за консультацією та психологічною допомогою. 

Повну версію розмови слухайте в доданому аудіофайлі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.