Слухати

«Міста для життя»: ми ставимо за мету прийняття кліматичної стратегії міста Києва / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«Міста для життя»: ми ставимо за мету прийняття кліматичної стратегії міста Києва

07 травня 2017 - 15:38
Facebook Twitter Google+
17 травня в рамках кампанії «Міста для життя» відбудеться круглий стіл з залученням громадських організацій, чиновників та експертів

У студії Громадського радіо — Валентин Низковолосов з Української молодіжної кліматичної асоціації, який також представляє і 350.org. Говоримо про кампанію «Міста для життя».

Андрій Куликов: А для чого ще можуть бути міста, як не для життя?

Валентин Низковолосов: Це риторичне питання. Тільки для життя.

Андрій Куликов: То навіщо підкреслювати?

Валентин Низковолосов: Зараз міста перетворюються на щось інше. Вони не зовсім пристосовані для життя. І ми ставимо собі за мету змінити цю ситуацію, зробити міста більш комфортними, зеленими і прогресивними.

Андрій Куликов: В який спосіб?

Валентин Низковолосов: Ми маємо намір підійти до питання більш системно, і ставимо за ціль прийняття та виконання кліматичної стратегії міста Києва. Це досить об’ємний документ. Це не тільки про екологію. Це про транспорт, про еко-освіту, про енергоефективність, про відновлювальні джерела енергії і захист зелених зон.

Андрій Куликов: Яким чином на ситуацію здатна вплинути кліматична стратегія міста Києва?

Валентин Низковолосов: Виконавцем має бути не тільки управління екології. Виконавцями є більше 10 департаментів та управлінь КМДА. Ми маємо намір підключити громадян та громадські організації до розробки цієї стратегії.

Є базовий документ, який розроблявся у 2013 році. Він непоганий. Але до цього часу про нього громадськість навіть не знала. Він був у закритому доступі. Ми беремо цей документ за основу. 17 травня ми організовуємо круглий стіл з залученням громадських організацій, чиновників та експертів.

Андрій Куликов: Які у вас є реальні засоби впливу на депутатів Київради?

Валентин Низковолосов: До нашої кампанії входять близько 20 громадських організацій з різних сфер.

 

rh.jpg

За підтримки //
За підтримки

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.