Слухати

На наступний рік плануємо міжнародні «малі Олімпійські ігри» на льодовику, — Щербачов

24 вересня 2017 - 14:20
Facebook Twitter Google+
Спортивний журналіст, альпінст Валентин Щербачов у студії Громадського Радіо розповів про нові експедиції до українських піків у Гімалаях і «малі Олімпійські ігри» у великих горах
На наступний рік плануємо міжнародні «малі Олімпійські ігри» на льодовику, — Щербачов / Програми на Громадському радіо

«Вже менше 20-ти днів до того, як піде наша 44-та українська гімалайська експедиція. Ми підемо на ту гору-герой, яку я в 2015 році, так би мовити, запатентував, у мене на неї сертифікат. Це гора наших героїв України, які зараз гинуть на фронті і захищають  нашу країну. В той бік підемо цієї осені, обов’язково відвідаємо цю гору. Там будуть деякі екстрим-заходи, як «малі Олімпійські ігри» українців на льодовиках під 6000 метрів. Будуть, можливо, футбольні матчі, якщо будуть підходящі футбольні майданчики. Обов’язково буде штовхання ядра — те, що можна робити на великих висотах без особливого напруження. Будуть  стрибки в довжину місця, вільна боротьба» — розповідає Валентин Щербачов.

Також спортивний журналіст та альпініст розповів про плани на наступний рік — проведення великих «малих Олімпійських ігор»:

«Думаю, наступного року проведемо міжнародні великі «малі Олімпійські ігри» українців з іншими країнами. Буде країн десять, не менше. При чому такі, на які ми покладаємо надії: США, Канада, Великобританія. Я цієї осені підберу майданчик для змагань. Ми його зафіксуємо, а непальський уряд дозволить нам проведення. Це льодовик, десь приблизно 6000 метрів, на якому і пройдуть ці змагання».

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.