Слухати

На річниці «Творчої Криївки» виступить гурт TaRuta та Христина Панасюк

21 березня 2018 - 13:45
Facebook Twitter Google+
23 березня у кінотеатрі українського кіно «Ліра» в Києві відбудеться благодійний вечір «Творчої Криївки» - чотири роки в колі друзів. Початок заходу о 19.00
На річниці «Творчої Криївки» виступить гурт TaRuta та Христина Панасюк / Програми на Громадському радіо

«Це можна назвати зустріччю друзів, бо ми чекаємо усіх – і волонтерів, і бійців, і тих людей, які нас підтримують», — анонсує благодійний концерт Юлія Богословська, секретар БО МБФ «Творча Криївка».

На концерті виступить гурт TaRuta та Христина Панасюк, а також буде секретний гість, про якого відвідувачі дізнаються вже на самому заході.

Євген Романенко, фронтмен гурту TaRuta, у студії Громадського радіо розповів, що незважаючи на щільний графік,  все ж знайшов час для виступу на концерті:

«Підтримати своїх людей завжди можна знайти півгодини-годину, адже саме «Творча Криївка» займалася реабілітацією моїх бійців, моїх друзів із 20-го батальйону територіальної оборони Дніпра (зараз це 93-я бригада).  Це мої підопічні, до яких я їздив багато з концертами в АТО, саме вони  й попросили мене виступити ще минулого року, так це вже стало традицією».

Також на заході можна буде роздивитися та за бажанням навіть купити картини бійців, адже малювання — це і є та терапія, яку проходять бійці в «Творчій Криївці».

На благодійному заході «Творча Криївка» презентує проект «Портрет бійця» — запис відеокліпу за участі бійців та волонтерів, про який у ефірі детальніше розповів Андрій Шарапа, режисер, волонтер проекту «Портрет бійця», автор та керівник акції «Вітання з Майдану».

«Творчу Криївку» також можна підтримати на Спільнокошті, де триває їхня краудфандингова кампанія.

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.