Слухати

«Наша країна є в планах у Бога», — співак Павло Колодій

03 травня 2016 - 11:52
Facebook Twitter Google+
Українську музику люблять від Донецька до Карпат. Скільки ми грали корпоративів для людей з Луганська, Донецька. Коли вони стояли з мобілками: «А що, так можна на бандурах грати?», — говорить музикант
«Наша країна є в планах у Бога», — співак Павло Колодій / Програми на Громадському радіо

Вже не вперше гурт «Коло Дій» заходить у гості та допомагає прокидатись під час ранкового ефіру. Сьогодні завітали двоє учасників гурту: Павло Колодій та Максим Попічук, а розпочинаємо з пісні «Доброго ранку, Україно».

cbf4e40f-d076-407a-8bb5-52cb52e70ba3.jpg

Максим Попічук та Павло Колодій // «Громадське радіо»
Максим Попічук та Павло Колодій
«Громадське радіо»

Пісня «Доброго ранку, Україно» (гурт «Коло Дій»)

Дмитро Тузов: Така пісня не народжується просто так. Що стало для вас поштовхом?

Павло Колодій: Це пісня 2011-го року. На приспів задумували відеоряд. Там є слова: «Тобі на захід, мені на схід». Малося на увазі, що ми з різних куточків, але об’єднує нас одна ідея та одна держава. Тоді ми їздили на Схід (там живуть мої близькі).

Я дивився, як там сприймають Україну. Це і був поштовх до написання цієї пісні. Йде розділ в культурній площині. Хоча нам є що показувати в українській музичній культурі. Те, що об’єднує нас. Але з контексту виймають ті речі, які одразу рубають усі зв’язки.

Дмитро Тузов: Максиме, як ви вважаєте, що потрібно робити для того, щоб поширювати український культурний простір далі на схід (в тому числі і на окуповані зараз території)?

Максим Попічук: Думаю, тільки бажання та можливості.

Дмитро Тузов: Ми маємо зараз такі можливості?

Максим Попічук: Я думаю, що так.

Наталя Соколенко: Зараз ви їздите на Схід?

Павло Колодій: Були у хлопців у військових бригадах. Хотіли поїхати далі з концертами, але поки кажуть, щоб не ризикували: зроблять провокацію.

В культурній площині люди люблять в Україні люблять українську музику від Донецька до Карпат. Скільки ми грали корпоративів для людей з Луганська, Донецька. Коли вони стояли з мобілками: «А що, так можна на бандурах грати? Нічого собі». А ця музика чомусь не поширюється.

Дмитро Тузов: Ми ж її поширюємо! Ви вже придумали, яку композицію будете виконувати?

Павло Колодій: Макс пропонує заспівати пісню і присвятити її усім нашим пращурам: дай Боже здоров’я усім нашим дідусям та бабусям, які зберігають святкові традиції. Тому пісня «До діда на село».

Пісня «До діда на село» (гурт «Коло Дій»)

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.