Слухати

Невідома Херсонщина: степ, мазурка й масонські легенди

11 липня 2018 - 13:15
Facebook Twitter Google+
Про цікаві авторські екскурсійні тури розповіла організаторка турів Олена Безрук
Невідома Херсонщина: степ, мазурка й масонські легенди / Програми на Громадському радіо

Як майстри своєї справи закохують туристів в Україну? Дізнавалися про маршрут «Херсон де масон», херсонські «гори» та багато інших цікавинок, місцеві страви та про все, що можна побачити, відчути та спробувати під час авторських екскурсій.

«Зараз інформацію можна отримати всюди: Інтернет, книги. Але ж ми запам’ятовуємо те, що викликає в нас певні емоції!

Минулої осені я вирішила поїхати в Херсон та подивитися, що там є. Три дні, поки я була в Херсоні, писала на Фейсбуці, постила фотографії  та не могла заспокоїтися», — розповідає Олена Безрук про те, як вона почала співпрацювати з авторами екскурсій у Херсоні та возити на Херсонщину тури з Києва.  

Олена Безрук розповіла про деталі турів та що особисто її вражає під час поїздок. Триває така автобусна поїздка два дні, говорить вона.

«Запис на липень уже фактично закритий, тому що люди активізувалися, але в серпні та першій половині вересня тури обов’язково будуть.

Ми пропонуємо три екскурсії: «Достукатись до небес», «Херсон де масон» і «Джарилгач». За емоційною наповненістю це рівнозначно тижневій відпустці. І все це в Україні – тут, у нас, в місці, про існування якого ви, можливо, навіть не підозрювали».

Деталі про тури можна знайти на фейсбук-сторінці гості, на сторінці «Київського коду». А повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.