Слухати

Очікуємо на 2 - 3 олімпійські медалі, - журналіст

09 лютого 2018 - 15:15
Facebook Twitter Google+
Спортивний журналіст Валентин Щербачов розповідає про підготовку збірної України до зимової Олімпіади та робить прогнози

shcherbachov.jpg

Валентин Щербачов // Фото: Громадське радіо
Валентин Щербачов
Фото: Громадське радіо

Гість ефіру — спортивний журналіст, коментатор Валентин Щербачов.

Дмитро Тузов: Валентине, на що нам розраховувати?

Валентин Щербачов: В інтернеті повно аналізів, рейтингів різних компаній. Зараз модно замовляти рейтинги зарубіжним компаніям. Є прогноз на одну медаль, на три медалі. Я схиляюся до 2 — 3 медалей, це срібло та бронза, не виключаю золото.

Ми розраховуємо на біатлон. У нас є менеджер Володимир Бринзак. Таких менеджерів в спорті дуже мало. Всі говорять про спортсменів. Так, ми сподваємося на Юлію Джиму, на Підгрушну. Але це також і команда тих, хто готує лижі, це тренери, а тут монолітний колектив, я схиляюся перед ними. Приходять спортсмени о 8 ранку, уже все готово. Це 50% успіху. У біатлоні у нас прекрасна команда.

У нас сюрприз в скелетоні. Унікальний тренер, який підготував наших strong women, Михайло Гераскевич готував на скелетон свого сина. 19-річний Влад Гераскевич у нас один виступає в скелетоні. Він вже входить в елітну 20-ку в світі.

Думаю, пару медалей у нас в біатлоні будуть. Розраховуватимемо на індивідуальні змагання та на естафети.

Також ми можемо розраховувати на Олександра Абраменка — фрістайліста з Миколаєва. Він відпочив. Хвороба не дала йому виступати на повну потужність в кінці сезону, але результати були на рівні світових. Медаль в фрістайлі в його виді акробатики дуже можлива.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.