Слухати

Основним захопником комунальної землі є МАФи, — депутат Київради

19 квітня 2016 - 14:10
Facebook Twitter Google+
У Києві таких об'єктів близько 30 тисяч, а скандальних будівництв — півсотні
Основним захопником комунальної землі є МАФи, — депутат Київради / Програми на Громадському радіо

vladyslav_myhaylenko_0_0.jpg

Владислав Михайленко // «Громадське радіо»
Владислав Михайленко
«Громадське радіо»

Депутат Київради Владислав Михайленко, член комісії з містобудування, архітектури та землекористування, розповідає про боротьбу з МАФами.

Тетяна Трощинська: Які скандальні будівництва зупинені?

Владислав Михайленко: У Києві налічується близько 40-50 скандальних будівництв. Частину з них ми можемо називати незаконними. Це ті будівництва, де споруди будуються явно незаконно, з порушенням законодавчим. І є скандальні будівництва, які можуть бути законними, але з ними не згодна громада.

Що стосується земельних ділянок і комунальної власності, то основними захоплювачами цієї землі є МАФи, яких наплодилося близько 30 тисяч. Прибрати всі одночасно просто неможливо.  

Першим завданням було зібрати зі всіх цих МАФів кошти до міського бюджету. Заключили зі всіма договір пайової участі і почали збирати кошти. Хто не схотів, пішли перші на демонтаж.

Інші критерії – це скарги. Коли ви телефонуєте і кажете, що в мене під вікнами стоїть МАФ, не думайте, що на це ніхто не звернув уваги. Його поставили у список на демонтаж.

Тетяна Трощинська: Є вимога громади не забудовувати сквер Небесної сотні.

Владислав Михайленко: Зі сквером треба працювати. Частина земельної ділянки – це земля комунальної власності. Інша частина – у приватній власності.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.