Слухати

«Перед важливими виступами завжди хворію», — Анна Трінчер

14 лютого 2016 - 13:37
Facebook Twitter Google+
Співачка Анна Трінчер розповідає про дитяче Євробачення
«Перед важливими виступами завжди хворію», — Анна Трінчер / Програми на Громадському радіо

Спілкуємося з молодою українською співачкою Анною Трінчер, яка 2015 року в Болгарії брала участь у дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» від України.

f3ded3ad50e00fba49c05d8ec5f3024e_0.jpg

Анна Трінчер / Фото надане Анною Трінчер
Анна Трінчер
Фото надане Анною Трінчер

Олексій Бурлаков: Розкажіть про виступ на конкурсі дитячого «Євробачення».

Анна Трінчер: Я представляла Україну на цьому конкурсі. У мене з цим конкурсом пов’язано багато емоцій. Моє життя розділилося на період до цього конкурсу і після нього. Я тоді захворіла і дуже нервувала. Трансляція відбувалася у 17 країнах світу. Було дуже багато глядачів.

Олексій Бурлаков: З якою піснею ви виступали?

Анна Трінчер: Я виступала з піснею «Почни з себе». Ця пісня має дуже глибокий сенс. Вона розповідає про те, що якщо ми хочемо щось змінити, то починати маємо з себе. Я написала її у співпраці з Вадимом Лисицею і співачкою «Alyosha».

Олексій Бурлаков: Хто за вас вболівав?

Анна Трінчер: Вболівала за мене вся країна. Я спочатку була дуже засмучена результатом, але потім зайшла у соціальні мережі і побачила там реакцію на свій виступ. Я зрозуміла, що місце не важливо, а найважливіше — це любов слухачів.

Олексій Бурлаков: Пісня виконувалася двома мовами?

Анна Трінчер: Такими були умови конкурсу. 80 % матеріалу має бути на рідній для виконавця мові. А англомовний варіанти ми вирішили зробити, щоб англомовній публіці був зрозумілий сенс цієї пісні.

Олексій Бурлаков: Що було найважчого у підготовці до конкурсу?

Анна Трінчер: Все було дуже важко для мене. Був стрес. Я дуже боялася, щоб техніка спрацювала. Я стояла у великій квітці лотосу, і дуже боялася, що вона може не розкритися. Але коли я вийшла на сцену, то всі негативні думки зникли. Я зосередилася на пісні і намагалася якнайкраще передати її сенс глядачами і слухачам. Щоб вони відчули енергетику української мови.

Анастасія Багаліка: Чи важко після «Євробачення» заявити про себе в шоу-бізнесі?

Анна Трінчер: Після конкурсу я зробили невелику перерву в місяць. Але зараз я продовжую працювати. Хочу спробувати свої сили у «Х-факторі» і деяких закордонних конкурсах. Думаю, ви про мене ще почуєте.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.