Слухати

Присутність України на канадському ринку є свідченням якості, — Бураковський

30 червня 2017 - 12:37
Facebook Twitter Google+
Влада Канади завершила процес ратифікації угоди про вільну торгівлю з Україною — вільна торгівля між Україною та Канадою розпочнеться 1 серпня

Телефоном коментує голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський:

b4585d0f-5d94-41fe-894a-22 329dc2aa19.jpg

Ігор Бураковський // «Громадське радіо»
Ігор Бураковський
«Громадське радіо»

«Сьогодні вихід на зовнішні ринки є надзвичайно важливою та складною справою. Тому будь-яка угода про вільну торгівлю — це фактично розширення можливостей для українських виробників продавати свої товари за кордоном. З іншого боку, вільна торгівля передбачає відкриття національного ринку.

Якщо говорити про торгівлю між Україною та Канадою, перш за все, ми повинні сказати про те, що поки обсяги цієї торгівлі порівняно невеликі. В основному Україна експортує в Канаду різного роду сировину або товари з невеликим ступенем обробки, але водночас ми експортуємо комплектуючі для канадських залізничних локомотивів, продукти сільського господарства, на сьогодні є певний потенціал у розширенні нашої торгівлі. Імпорт — це канадські машини, продукти харчування, деякі продукти морського промислу, певна кількість паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив».

Якщо говорити про перспективи на канадському ринку, то вони залежатимуть від ціни та якості, адже це ключові параметри, за допомогою яких будь-яка країна конкурує на світових ринках, — зазначив експерт.

«Якщо подивитися, що ми постачаємо сьогодні і що можемо постачати, перш за все, це розширення продукції сільського господарства. Йдеться про вироби, які є традиційними для українських сільськогосподарських виробників чи, можливо, нетрадиційні: мед, певні можливості для постачання м’яса птиці та деяких інших товарів. Що стосується промислових товарів, з введенням в дію угоди про вільну торгівлю Канада практично знімає імпортні обмеження на всі українські товари, і тут все залежатиме від українських виробників. Присутність на канадському ринку є певним свідченням якості», — додав Ігор Бураковський.  

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.