Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 1 березня. Частина перша

01 березня 2016 - 09:19
Facebook Twitter Google+
Говоримо про перспективи закону про електронне декларування та будівництво Канівської і розширення Ташлицької ГАЕС
«Ранкова хвиля». Ефір 1 березня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

На початку першої години програми слухаємо інтерв’ю журналістів «Громадського радіо» з начальником управління та моніторингу виплат Мінфіну Андрієм Рязанцевим, який говорить, що припинення соціальних виплат переселенцям органами Мінсоцполітики минулого тижня не мають нічого спільного з верифікацією.

Спілкуємося з головою правління «Центру протидії корупції» Віталієм Шабуніним щодо закону про електронне декларування та ймовірну відставку Генерального прокурора України. «Петро Порошенко точно відправить у відставку Генпрокурора Шокіна. Це — 100 відсотків. Наступного тижня парламент проголосує», — заявив в ефірі «Громадського радіо» Віталій Шабунін.

В другій половині першої години програми говоримо з журналістом, громадським активістом та автором ініціативи «Село-музей «Бучак». Він розповідає про акцію протесту проти будівництва Канівської і розширення Ташлицької ГАЕС, яку громадські активісти готують сьогодні під час проведення енергетичного форуму у Києві. За оцінками експертів, ГАЕС (гідроакумулюча електростанція) — застаріла, дорога і витратна технологія. Європейський інвестиційний банк оцінив будівництво КГАЕС у 1,2 млрд євро, що є безпрецедентною цифрою і дає очевидні можливості для безконтрольного  розбазарювання коштів, — впевнені активісти.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.