Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 15 лютого. Частина перша  / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 15 лютого. Частина перша

15 лютого 2016 - 09:52
Facebook Twitter Google+
Про перспективи розвитку вітчизняного хокею, а також про те, чи відбудеться чергова хвиля мобілізації до Збройних сил України, розповідає заступник військового комісара Юрій Шевчук

На початку першої години слухаємо фрагмент інтерв`ю з громадським і культурним діячем Олександром Донієм в програмі «Київ — Донбас». Він розповідає про наслідки, які може мати для України підписання  декларації між Папою Римським Франциском та очільником РПЦ. Зустріч Папи Римського та московського патріарха Кирила є помилкою Ватикана і певною перемогою Путіна у просуванні ідей «Руского міра», —  вважає Олександр Доній.

Далі слухаємо фрагмент програми «Громадська хвиля» про перспективи інклюзивної освіти в Україні. Про те, як люди з обмеженими можливостями адаптуються до громадського життя і наскільки українське суспільство готове допомагати їм у цій адаптації, веде мову Лариса Самсонова, голова правління громадської організації інвалідів «Родина».

Гість програми «Ранкова хвиля» Юрій Шевчук, заступник військового комісара Солом`янського району міста Києва, доповів про роботу військоматів та політику держави у галузі мобілізації. Юрій Шевчук розповів, що 7-ї хвилі мобілізації, швидше за все, не буде. Тому, що держава взяла курс на створення контрактної армії – за зразком армій – країн НАТО. При цьому заступник військового комісара поінформував, що нині зарплата рядового-контрактника української армії, який служить поза зоною АТО, складає 7000 гривень. І ці гроші військовослужбовці отримують без затримок. «Всі сили наших військоматів кинуті на створення контрактної армії. Кожен контрактник ЗСУ отримує від 7 тисяч  до 10 тисяч гривень», — повідомляє посадовець. Крім того, Юрій Шевчук — один з ініціаторів створення дитячої хокейної ліги – підхопив тему дитячого спорту й  розповів про створення хокейного турніру. Йдеться про організацію ковзанок і спортивних клубів, завдяки чому можливо «відірвати» дітей на якийсь час від різноманітних гаджетів і допомогти їм зміцнити своє здоров`я завдяки фізичній активності.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.