Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 16 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 16 лютого. Частина перша

16 лютого 2016 - 10:59
Facebook Twitter Google+
У першій частині обговорюємо останні новини, спілкуємось з гостями в студії та слухаємо музику

Народний депутат Мустафа Найєм розповідає про обговорення на фракції БПП питання оцінки роботи уряду. На думку пана Найєма, уряд має піти у відставку. І не лише через буксування реформ, а й тому, що досі не налагоджено спілкування між прем’єр-міністром й депутатами. «За весь час роботи уряду, прем’єр зустрічався з народними обранцями не більше п’яти разів», — каже член фракції БПП. «Сьогодні у Парламенті мають заслухати звіт уряду. А далі вже Верховна Рада визначатиме долю цього Кабінету Міністрів», — каже Мустафа Найєм.

Крім того, слухачі почули фрагмент розмови із адвокатом Михайлом Іл`яшевим, який прокоментував заяву про відставку заступника Генерального прокурора України Віталія Каська. Нагадаємо, що у своїй заяві, Віталій Касько, серед іншого, звинуватив Генпрокуратуру та її очільника у бездіяльності та гальмуванні розслідування резонансних справ, пов`язаних з корупцією.  На думку пана Іл’яшева, Віталій Касько також несе відповідальність за дії Генпрокуратури, оскільки був частиною її управлінської верхівки. Коментуючи слова адвоката, народний депутат Мустафа Найєм сказав, що, нажаль, одна людина, яка має намір змінити систему, нічого не може вдіяти. Потрібна системна робота багатьох людей, які прагнуть змін.

Також говоримо з представниками Національного музею історії  України. Директор Музею історичних коштовностей Людмила Строкова розказує, що він фактично припинив своє існування. Антон Богдалов, завідувач відділу сучасної історії України, зазначає, що кількість наукових співробітників зменшується, хоча відділ займається закладенням історичного пласту, який буде відображати сучасні події у майбутньому.

Представниця профспілок розказує про величезну кількість позовів до суду від співробітників музею. Ці проблеми виникли  з призначенням генеральним директором Національного музею історії  України Тетяни Сосновської. Колектив вважає, що вона не відповідає професійним вимогам, і пишуть листи у Мінкультури, з вимогою розглянути це питання.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.