Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 17 лютого. Частина друга

Говоримо про виставку, присвячену українській художниці Соні Делоне, спілкуємося з гуртом «Бряц-бенд» та говоримо про допомогу музично обдарованим дітям-переселенцям
«Ранкова хвиля». Ефір 17 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо

З 25 лютого в «Ізоляції» на вулиці Набережно-луговій, 8 у Києві відкриється виставка-присвята доробку української художниці Соні Делоне. 50 плакатів, створені українськими авторами, будуть надруковані методом шовкографії. Ця виставка дозволить актуалізувати Соню Делоне і як українську мисткиню та поговорити про наявність у її стилі впливів українського декоративного мистецтва, народних традицій і ритуалів. Про особливості цього проекту в ефірі «Ранкової хвилі» розповідає директорка з комунікацій платформи культурних ініціатив “Ізоляція” Анна Мєдвєдєва. 

Також спілкуємося з учасниками столичного музичного гурту «Бряц-бенд», який вирізняється тим, що виконує класичну, українську народну та рок-музику на триструнних акустичних та електричних балалайках. Учасники гурту Олег Шаман, Євген Казанцев та Сергій Троценко розповідають про своє ставлення до цього інструменту і його місця в сучасній українській музиці.

Наприкінці другої години програми «Ранкова хвиля» спілкуємося з Вікторією Зубенко — головою ГО «Центр культурних ініціатив «Відповідальне майбутнє». Говоримо про допомогу талановитим дітям, які займаються класичною музикою. Ініціатива фактично працює як агент, який дозволяє просувати юних музикантів, допомагаючи їм отримати доступ до ширшої аудиторії слухачів. Ініціатива влаштовує концерти, допомагає музикантам взяти участь у майстер-класах для підвищення кваліфікації, а також у конкурсах.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.