Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 19 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 19 лютого. Частина перша

19 лютого 2016 - 09:27
Facebook Twitter Google+
Слухаємо інтерв'ю з Євгеном Нищуком щодо подій 19 лютого 2013 року на Майдані та народними депутатами щодо долі коаліції в парламенті, а також спілкуємося нардепом Григорієм Немирею

На початку години слухаємо запис розмови журналістів «Громадського радіо» Олени Бадюк і Олега Білецького з Євгеном Нищуком, який згадує атаку на Майдан 19 лютого 2014 року і свої відчуття впродовж цих кількох діб, коли відбувалися вбивства протестувальників.

Слухаємо запис розмови журналістки «Громадського радіо» Ірини Соломко з народними депутатами: представником «Об’єднання «Самопоміч»» Русланом Сидоровичем, позафракційною депутаткою Вікторією Пташник, представником партії «Свобода» Михайлом Головком, депутаткою від фракції «Батьківщина» Оленою Шкрум і депутаткою від «БПП» Оксаною Юринець. Мова йде про подальшу долю парламентської коаліції після виходу з її складу одразу двох фракцій.

У другій частині першої години програми спілкуємося з народним депутатом, членом фракції «Батьківщина» Григорієм Немирею, який розповідає про хід громадських слухань у ВР з питань вимушених переселенців і дотичних питань.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.