Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 20 лютого. Частина друга

20 лютого 2016 - 10:30
Facebook Twitter Google+
Слухаємо інтерв’ю з адвокатами сторін у справі загиблого під час переслідування поліцією водія ВМW, спілкуємося з дизайнеркою українського одягу з Ірландії та учасниками етно-джазового гурту «ДомРа»
«Ранкова хвиля». Ефір 20 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо

На початку другої години програми слухаємо запис інтерв’ю з адвокатами двох сторін по справі застреленого під час переслідування поліцією у Києві водія ВМW Михайла Медведєва. Євген Музичук — адвокат поліцейського Сергія Олійника, Вадим Васильєв — представник інтересів сім’ї загиблого, пояснюють обставини цієї справи.

Спілкуємося з дизайнеркою українського сучасного одягу з Ірландії Анною Козак, яка започаткувала в Україні модний бренд «Козачка» та використовує у своїх колекціях національний український колорит. 

На завершення першої години програми спілкуємося з учасниками столичного етно-джазового проекту «ДомРа» Анастасією Друзюк та домристом-віртуозом Віктором Соломіним. Музиканти грають у прямому ефірі, розповідають про унікальний музичний інструмент — електро-акустичну домру, яку використовують для створення своєї музики, та діляться спогадами щодо подій на Майдані 20 лютого 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.