Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 20 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 20 лютого. Частина перша

20 лютого 2016 - 10:20
Facebook Twitter Google+
Слухаємо інтерв'ю з адвокатом родичів героїв Небесної сотні, спілкуємося з кримським активістом Сергієм Мокренюком та говоримо про мирну акцію ветеранів Майдану та батальйонів АТО у Києві

На початку першої години програми слухаємо інтерв’ю з членкинею дорадчої адвокатської групи Мариною Ліліченко, яка представляє родичів героїв Небесної сотні. Мова йде про розслідування злочинів проти людей на Майдані.

Спілкуємося з юристом, співкоординатором руху «Євромайдан Крим» Сергієм Мокренюком, який був безпосереднім свідком початку окупації Криму російськими військовими. Сергій розповідає про викрадення проукраїнських активістів та зрадницькі дії окремих силовиків та посадових осіб в Криму.

Говоримо з активістом Майдану та командиром штурмової групи батальйону «Донбас» Тарасом Костанчуком, який проводить мирну акцію ветеранів Майдану та різних батальйонів АТО у Києві вранці 20 лютого.

На завершення першої години програми слухаємо запис розмови про активіста Майдану з Волині, який отримав поранення під час акцій протесту у Києві під час Революції гідності, але його справу тільки нещодавно передали до суду.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.