Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 26 лютого. Частина друга

26 лютого 2016 - 09:32
Facebook Twitter Google+
Говоримо про можливість перенесення виборів до райрад Києва, страйк таксистів під КМДА, обвал будинку на вул. Хмельницького у Києві та виставку, присвячену проблемам дискримінації від ГО «Крим-SOS»
«Ранкова хвиля». Ефір 26 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо

На початку другої години програми спілкуємося з голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергієм Гусовським. Він розповідає про причини блокування трибуни у Київраді при розгляді питань, пов’язаних з децентралізацією та виборами до районних рад міста Києва.

Також говоримо про те, що 25 лютого під КМДА мітингували таксисти з вимогами визнати таксі міським пасажирським транспортом та озвучити позицію влади щодо запуску міжнародного сервісу «Uber» в Києві. На думку Сергія Гусовського запуск цього сервісу сприятиме підвищенню конкуренції на ринку приватних пасажирських перевезень і, відповідно, сприятиме підвищенню якості послуг у цій сфері.

Розглядаємо питання, пов’язані з незаконними реконструкціями історичних будинків в Києві та як наслідок — обвали окремих будівель.

У другій половині другої години програми спілкуємося з координаторкою фотовиставки, присвяченій проблемам дискримінації в Україні Анастасією Дрижак та ідейною натхненницею цього проекту Еммою Асановою.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.