Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 26 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 26 лютого. Частина перша

26 лютого 2016 - 09:17
Facebook Twitter Google+
Говоримо про розподіл держфінансування на кіновиробництво в Україні та спілкуємося з бандуристом та викладачем Тарасом Яницьким

На початку першої години програми «Ранкова хвиля» слухаємо інтерв’ю з віце-спікеркою Оксаною Сироїд про вимоги ЄС щодо амністії бойовиків, проведення виборів на Донбасі і змін до Конституції України.

Голова громадської ради при Державному агентстві з питань кіно та кінопродюсер Володимир Філіпов розповідає про особливості розподілу державних коштів на фінансування кіновиробництва в Україні на у 2016 році. Він зазначає, що цього року у конкурсі беруть участь чимало достойних художніх та документальних картин, але, на жаль, не всі вони зможуть бути профінансовані в зв’язку з недостатнім фінансуванням цієї сфери.

У другій половині першої години програми спілкуємося з заслуженим артистом України, бандуристом Тарасом Яницьким. Він розповідає про перспективи розвитку бандури в Україні, увагу до неї з боку світової спільноти та особливості опанування професії бандуриста в Стрітівській кобзарській школі у Київській області.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.