Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 27 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 27 лютого. Частина друга

27 лютого 2016 - 12:08
Facebook Twitter Google+
Говоримо про конкурс на заміщення посади головного архітектора Києва та про заборону в'їзду в Крим для журналістки Анастасії Рінгіс

На початку другої години програми  обговорюємо як  проходить конкурс на заміщення посади головного архітектора Києва. Наближається оприлюднення короткого списку кандидатів на цю посаду — п’ятьох фіналістів буде оголошено 1 березня. З цих кандидатів буде обрано головного архітектора. Про запропоновані на розгляд кандидатури говорить Сергій Щелкунов, громадський активіст, координатор ГО «Врятуй Жовтень», блогер. За його словами, всього було подано 14 кандидатів, але 2 з них зняли свої кандидатури. Сергій Щелкунов розповів, що були кандидати, яким громадські активісти пропонували подаватися на конкурс, і які відмовлялися від участі — на їхню думку, робота була пов’язана з корумпованістю. «Улюбленцем голови комісії Спасибко є Свистунов», —  говорить Сергій Щелкунов про імовірного фаворита конкурсу.

Журналістку Анастасію Рінгіс не пустили в Крим представники ФСБ, оголосивши про заборону в’їзду на 4 роки. «Мені співробітник пункту перетину кордону сказав: «У вас є не дуже хороша тезка», а потім запросив у кімнату на розмову. Вся історія Олега Сенцова пронеслася перед моїми очима», —  згадує Анастасія Рінгіс. Журналістка повідомила, що планує подати позов до Європейського суду з прав людини.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.