Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 27 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 27 лютого. Частина перша

27 лютого 2016 - 11:59
Facebook Twitter Google+
Говоримо про приватизацію стратегічно важливих підприємств української економіки та про наслідки відмови ЮНЕСКО визнати заповідник «Херсонес Таврійський» російським об`єктом

На початку першої години програми «Ранкова хвиля» слухаємо інтерв’ю з депутаткою «Самопомочі»  Вікторією Войцицькою про справу «Укрнафти» і приватизацію стратегічно важливих об`єктів української економіки. «Десятки міліардів, які ми недоотримуємо, йдуть до партійних кас або на приватні рахунки»,  —  Вікторія Войцицька про те, що держава не контролює важливі об`єкти економіки України.

У другій половині першої години програми слухаємо новину про те, що в Одеській національній морській академії випустили курсантів, які 2 роки тому під час окупації Криму, залишили Севастопольську Академію ВМС імені Нахімова

Саме вони виконували український гімн під час заміни на території академії українського прапору на російський.

В ефірі «Ранкової хвилі» археолог Тимур Бобровський коментує рішення ЮНЕСКО щодо невизнання заповідника «Херсонес Таврійський» таким, що перебуває під відповідальністю Російської федерації.

«ЮНЕСКО — міжурядова організації, її визнання тягне за собою дипломатичні наслідки. Не випадково це відбулося в лютому, адже саме в лютому країни мають подавати звіти про стан пам’яток. Звіт Росії не був прийнятий саме з цього приводу — через включення кримського заповідника», — розповів Тимур Бобровський. За його словами, в ЮНЕСКО запропонували рішення цієї проблеми — заповідник «Херсонес Таврійський» може звітувати безпосередньо перед міжнародною інституцією.

Також Тимур Бобровський говорить про недостатню роботу Міністерства культури України щодо захисту кримських пам’яток культурної спадщини.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.