Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 29 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 29 лютого. Частина друга

Говоримо про те, що стартує кастинг учасниць конкурсу краси «Міс Україна 2016», а також про успішні історії переселенців в Україні – сьогодні в Києві презентують проект «Разом до успіху».

В студії – Вікторія Єрмолаєва та Дмитро Тузов.

Із виконавчою директоркою Національного Комітету «Міс Україна 2016» Іриною Копаницею в студії «Громадського радіо» говоримо про конкурс, про те, чим займаються учасниці змагань, які цілі вони переслідують, та у яких благодійних проектах беруть участь.  За словами Ірини, конкурс має і велике соціальне значення.

Вже стартували кастинги у 18 містах України. Минулого року, за даними організаторів, у відбіркових турах взяли участь близько 15 тисяч дівчат.

У другій частині також мова йшла про успішні історії переселенців в Україні. Про те, як не пасти духом та розпочати нове успішне життя розповіли координатор проекту «Разом до успіху», політолог Володимир Єрмоленко та фотограф проекту, переселенець з Горлівки Олександр Водолазький.

Говоримо про фотокалендар «Переселенці: історії успіху». Світлини для нього зробив Олександр Водолазcький, який зараз мешкає у Кривому Розі. На фото – такі самі переселенці, які змінили своє життя. Сам Олександр не лише був змушений переїхати з Горлівки, але й змінив професію. Пропрацювавши все життя машиністом, зараз Олександр займається своєю улюбленою справою – працює фотографом.

Також  в рамках проекту буде представлено лонгрід (bit.ly/IDPs_Ukraine), де зібрано кілька десятків історій переселенців, що знаходять себе в нових умовах та нових місцях.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.