Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 29 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 29 лютого. Частина перша

29 лютого 2016 - 08:26
Facebook Twitter Google+
Журналістка «Громадського радіо» Ірина Сампан ділиться враженнями стосовно поїздки до Москви та участі у марші пам`яті Бориса Немцова. За її спостереженнями, на вулиці вийшло понад 30 тисяч осіб

На початку першої години обговорюємо новини доби, а також слухаємо у записі інтерв’ю з полковником Сергієм Зубаревським про гуманітарне розмінування територій Донецької та Луганської областей України. «Для повного розмінування Донбасу потрібен не один мільярд гривень і не менше 10-15 років», — таку думку в ефірі «Громадського радіо» всловив сапер. 

До уваги слухачів пропонуємо запис інтерв`ю з речницею «Amnesty International — Україна» Марією Гур’євою, в якому обговорюємо звіт міжнародної правозахисної організації за 2015 рік щодо прав людини, зокрема в Україні: «Конфлікт на сході, права людини в Криму, безкарність, свобода слова та поглядів – у фокусі правозахисників», — коментує українську ситуацію експертка.

 Гостя ефіру — журналістка «Громадського радіо»Ірина Сампан, ділиться своїми враженнями стосовно останньої поїздки до Москви та участі у марші пам`яті Бориса Немцова. Ірина повідомила, що на вулиці лише російської столиці вийшло понад 30 000 осіб. За іншими даними, людей було не менше 50 000, хоча прокремлівські російські ЗМІ повідомили лише про 7 000 учасників маршу. Серед маніфестантів була сформована колона з українськими прапорами й гаслом «Свободу Надежде Савченко!». Також демонстранти скандували: «Россия, руки прочь от Украины», «Путин – вон с Донбасса» й співали український гімн. За спостереженнями Ірини Сампан, російські учасники маршу підтримували заклики до президента Російської Федерації припинити бойові дії та участь російських військових на Донбасі. «Але цього ж не можна сказати про Крим: більшість росіян вважають його своєю територією», —  розповіла журналістка.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.