Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 4 лютого. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 4 лютого. Частина перша

04 лютого 2016 - 10:17
Facebook Twitter Google+
Слухаємо розмову з депутатом Віктором Чумаком про відставку Абромавічуса та спілкуємося з журналісткою Катериною Луцькою щодо ситуації у прифронтовій частині Луганської області

На початку першої години програми звучить запис розмови журналістів «Громадського радіо» Андрія Куликова й Наталки Соколенко з депутатом ВР Віктором Чумаком. Йдеться про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса, про особу Ігоря Кононенка та загалом бізнесменів в українській політиці.

Також слухаємо запис розмови журналістів з родознавцем, істориком Олексою Балюрою про відкритість архівів і можливість відшукувати інформацію про своїх родичів та предків.

В кінці першої години програми телефоном спілкуємося з журналісткою Deutsche Welle Катериною Луцькою, яка перебуває в Луганській області. Катерина розповідає про ситуацію навколо пункту пропуску у Станиці Луганській, настрої місцевих жителів та допомогу міжнародних організацій по відбудові зруйнованих помешкань у місті Попасна та селищах Золоте і  Болотне Луганської області.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.