Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір 8 березня. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір 8 березня. Частина друга

08 березня 2016 - 10:14
Facebook Twitter Google+
Говоримо про успішність країн, де забезпечено гендерну рівність на законодавчому рівні, а також про стан здоров`я Надії Савченко

Гостя програми — Лілія Гонюкова, докторка наук з державного управління, викладачка Академії державного управління при Президенті України

Говоримо про певну абсурдність традиційного відзначення 8 березня: «Офіційні особи вітають жінок з 8 Березня і бажають кохання. А чоловікам кохання не потрібно? Та ж сама історія із відзначенням Дня захисника України, коли вітають чоловіків, але ж жінки теж зі зброєю в руках захищають Україну», —  зазначає експертка з гендеру. 

Також говоримо про успішність країн, де забезпечено гендерну рівність на законодавчому рівні.

Про виборче законодавство — спробу у законі про місцеві вибори забезпечити 30% квоту для жінок у списках кандидатів і протидію народного депутата Князевича цьому закону.

Крім того, говоримо телефоном з журналісткою «Громадського радіо» Іриною Ромалійською, яка перебуває у російському містечку Донецьк, й відстежує все, що відбувається навколо ситуації з Надією Савченко. Серед коментарів Ірини – враження від спілкування з представниками російських засобів масової інформації.

Ніби продовженням цієї розмови став фрагмент записаного напередодні інтерв`ю з представником громадської організації «Сильні громади Донеччини». Активіст Павло Островський розповідає про відновлення звільнених від бойовиків міст Донецької та Луганської областей України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.