Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 11 березня. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 11 березня. Частина друга

Мандри. Улюблені місця. Освітні ініціативи: говоримо про подорожі і те, що з цього може вийти, а також про перспективи та можливості сучасної освіти

Мандрівник Богдан Логвиненко розповідає про підсумки року існування свого проекту «Перехожі», за мотивами якого скоро вийде книжка: «Це історії про звичайних людей. Рік тому я поїхав подорожувати автостопом до Лісабону. І за 12 днів я намагався знайти формат: як про це писати. До цього я досить багато подорожував і писав історії, які трапилися зі мною. Але у цій подорожі я вирішив писати про інших: спробувати написати про всіх, кого я зустріну».

Проект «Map me happy» дозволяє користувачам самостійно позначати улюблені місця. Про ініціативу розповідає ініціаторка Анастасія Пономарьова.

Як покращити кваліфікацію вчителів? Неформальна ініціатива EdCamp народилась у США, а нині до неї вже долучилося 26 країн. В Україні проект існує не так давно, але він уже доволі успішно єднає фахівців і експертів освітнього середовища. Про харківський EdCamp, що відбудеться 9-10 квітня, розказують Олександр Елькін і Марина Пащенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.