Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 12 травня. Частина перша

Після оприлюднення персональних даних журналістів, акредитованих в «ДНР», почались погрози цим журналістам. Музиканти гурту NOVI презентують нову пісню
«Ранкова хвиля». Ефір за 12 травня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Наш колега, журналіст Гулівер Крег з France 24 виявився одним з тих, чиї дані були оприлюднені на сайті «Миротворець». Він коментує це в ефірі «Громадського радіо».

Підвищення тарифів раніше було закладене в ціні товарів, навіть у ціні на хліб або молоко. Тому вони були менш помітні для споживачів. Як і чому змінюються тарифи зараз пояснює Андрій Герус, виконавчий директор компанії Concorde Capital, екс-член Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.  Слухаємо запис розмови у програмі «Громадська хвиля», яку вели Андрій Гарасим і Наталя Соколенко.

Журналістка Дарія Курінна була однією з перших, хто отримав акредитацію в «ДНР» у 2014 році. Вона розповідає для чого була потрібна акредитація і каже, що оприлюднення персональних даних журналістів на сайті «Миротворець» порушує українське законодавство. Також додає, що після публікації цих даних почались погрози журналістам.

Ірина Веригіна, екс-головчиня Луганської ОДА, співзасновниця громадської організації «Сила права» у програмі «Київ-Донбас» міркує про те, що Луганськ можна було звільнити вже після звільнення Щастя, Рубіжного та Лисичанська. Слухаємо запис розмови.

Спікер МВС Артем Шевченко в коментарі «Громадському радіо» пояснює, чи є злочином оприлюднення персональних даних журналістів.

Музиканти Дарія Науменко та Руслан Вакулюк з гурту NOVI презентують свою нову пісню «Нова любов», розповідають про історію гурту та діляться подальшими творчими планами.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.