Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 13 березня. Частина друга

13 березня 2016 - 10:51
Facebook Twitter Google+
Говоримо про поновлення роботи Консультативного комітету президентів України й Польщі, а також шукаємо способи боротьби з масовим білінгвізмом споріднених мов

Про польсько-українські стосунки і перезапуск Консультаційного комітету президентів України та Республіки Польща говоримо з головою Спілки поляків України Антонієм Стефановичем і головою ОУП Петром Тимою.

На думку голови Об’єднання українців Польщі Петра Тими, оновлений комітет може стати бюрократизованим і давати президентам глянцеву картинку польсько-українських стосунків, в той час як існують питання, які вирішувати треба негайно.

Голова Спілки поляків України Антоній Стефанович зауважує, що проблеми українських меншин в Польщі та польських меншин в Україні в багатьох ракурсах збігаються.

У свою чергу режисер Сашко Брама розповідає телефоном про створення незалежної документальної вистави «Осінь на Плутоні» за мотивами життєвих історій мешканців Львівського геріатричного пансіонату, а наприкінці ефіру кандидатка філологічних наук Ольга Шевчук-Клюжева пояснює, звідки береться дитячий суржик і як з ним боротись.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.