Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 2 травня. Частина друга

02 травня 2016 - 11:04
Facebook Twitter Google+
Одеса готується до траурного мітингу на честь подій 2 травня 2014-го року. Створена електронна петиція про оновлення складу Центральної виборчої комісії
«Ранкова хвиля». Ефір за 2 травня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Депутат Одеської облради та радник Міхеіла Саакашвілі Саша Боровик телефоном розповідає про заходи безпеки і ситуацію в Одесі, де сьогодні відбуватиметься акція пам’яті про трагедію «2 травня». Зв’язуємось із кореспонденткою Ганною Снєгіною, яка розповідає про настрої в Одесі та підготовку до акції.

Також слухаємо запис розмови про події в Одесі 2 травня 2014 року, зроблений того ж дня зі свідком подій Андрієм Павленком. «Поранені вогнепальною зброєю є тільки з боку проукраїнських сил. На моїх очах загинуло двоє людей, які вистрибували з вікон будинку де була пожежа», — розповідав Андрій Павленко два роки тому.

Юрій Хорунжий, прес-секретар ГО «ОПОРА», розповідає про петицію щодо оновлення складу Центральної виборчої комісії наприкінці ранкового ефіру. Громадські та експертні організації України закликають президента України Петра Порошенка зареєструвати у Верховній Раді подання щодо призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.