Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 28 квітня. Частина перша

28 квітня 2016 - 09:51
Facebook Twitter Google+
Говоримо про боротьбу в Румунії проти медіаолігархів та про права та можливісті української жінки захищати як саму себе, так і нашу країну
«Ранкова хвиля». Ефір за 28 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

На початку першої години «Ранкової хвилі» прослухаємо запис розмови із Савіком Шустером, якого позбавили дозволу на роботу в Україні.

Наші колеги, румунські журналісти завітали до «Громадського радіо» для того, щоб поділитися досвідом Румунії у боротьбі з корумпованими медіаолігархами, які почали потрапляти за грати після проведеної 10 років тому реформи прозорості ЗМІ. Про наслідки реформи для журналістів та власників ЗМІ-ресурсів розпитаємо у Влада Стойческу, незалежного журналіста, засновника і співробітника одного з румунських журналів, та Валентина Буради, програмного директора фонду розвитку громадянського суспільства в Румунії, що підтримує різноманітні програми та проекти, пов’язані зі ЗМІ.

Наприкінці першої години поговоримо про курси самооборони жінок, які організовує в Україні всеукраїнська жіноча організація Українська Жіноча Варта на чолі з Оленою Білецькою.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.