Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 30 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 30 квітня. Частина перша

30 квітня 2016 - 10:41
Facebook Twitter Google+
Чи перебуває Юра Єнакієвський у розшуку Інтерполом? Реабілітація українських військових в Америці. Декомунізація та руйнування пам‘ятника чекістам у Києві

Головний редактор порталу «Цензор. Нет» Юрій Бутусов розповідає про те, що член команди Януковича та екс-народний депутат Юрій Іванющенко, відомий під прізвиськом Юра Єнакієвський, подав на нього в суд. Напередодні з Юрієм Бутусовим поспілкувались журналісти «Громадського радіо» Михайло Кукін та Ірина Ромалійська. Слухаємо запис програми. А з начальником спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергієм Горбатюком  з’ясовували, чи перебуває Іванющенко у розшуку Інтерполом.

Про стосунки між Україною та США і здобутки української дипломатії розповідає посол України в США Віктор Чалий. Зокрема, говорили про реабілітацію українських військових в Америці.

Активістка Аксинья Куріна та історик Павло Подобєд висловлюють думки стосовно декомунізації. Телефоном з’ясовуємо ставлення до руйнування пам’ятника чекістам та те, якою все-таки повинна бути декомунізація. Торкаємось і питання перейменування вулиць у столиці.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.