Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 6 березня. Частина друга

06 березня 2016 - 10:33
Facebook Twitter Google+
Говоримо про українське телерадіомовлення на Донбасі та на непідконтрольних Україні територіях, а також про відтворення в Україні унікального музичного інструменту епохи бароко - торбану
«Ранкова хвиля». Ефір за 6 березня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

На початку другої години програми «Ранкова хвиля» спілкуємося з керівником Антикризового центру у Краматорську Сергієм Поповим, який коментує заяву голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського щодо впровадження українського телерадіомовлення на Донбасі.

Також спілкуємося з журналістом Віталієм Литвином, який щойно повернувся з Донбасу, де в рамках редакційного завдання перевіряв в багатьох точках зони АТО стан покриття цієї території українськими телевізійними та радіо мовниками. 

В другій частині другої години програми говоримо про унікальний музичний інструмент епохи бароко — торбан, який вдалося відтворити відомому музичному майстрові Вадиму Віксніну. Він також розробив школу гри на цьому інструменті і навчив свою доньку Марію. Марія безпосередньо в студії «Громадського радіо»  виконує музичний твір на торбані.

В студії працюють журналісти «Громадського радіо» Євген Павлюковський та Едуард Лозовий.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.