Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 6 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 6 квітня. Частина перша

06 квітня 2016 - 10:38
Facebook Twitter Google+
У Нідерландах розпочався референдум про асоціацію з ЄС. Перспективи зростання української економіки. Вийшла книга про українського художника Івана Марчука

Сьогодні в Нідерландах розпочався референдум про асоціацію між Україною та ЄС. Якими є настрої голландців та як на них вплинув нещодавній офшорний скандал? Ірина Соломко та Тетяна Трощинська вчора телефоном поспілкувались з українським депутатом Світланою Заліщук, яка знаходиться у Нідерландах. Слухаємо запис розмови.

Чи справді 2017 стане роком зростання української економіки? Якими можуть бути передумови цього зростання? Слухаємо запис розмови з економістом та інвест-банкіром Сергієм Фурсою.

У Харкові відкриється фотовиставка «Переможці». Соціально-медійний проект про ветеранів АТО та волонтерку, які втратили кінцівки на війні. Проте це не заважає їм жити повноцінно.

Нещодавно побачила світ книга про геніального українського художника Івана Марчука. Авторка Алла Шоріна завітала на ранковий ефір та розповіла про історію створення книги, потребу писати про видатних сучасників та очікування, що ця книга започаткує серію видань.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.