Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 6 травня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 6 травня. Частина перша

06 травня 2016 - 10:06
Facebook Twitter Google+
Звідки брати кошти на зарплатню держслужбовців? Меджліс визнано екстремістською організацією. Які фільми повезе Україна на Каннський кінофестиваль?

Слухаємо останні новини в Україні та у світі, вітаємо Львів зі 760-річчям та говоримо про Каннський кінофестиваль із Пилипом Іллєнком

З 1 травня набув чинності новий закон про державну службу. Як він змінює систему держслужби, для кого статус «державного службовця» скасовується і звідки брати кошти, щоб заплатити новим держслужбовцям 100 000 гривень? Напередодні Тетяна Трощинська та Лариса Денисенко поговорили з експертом «Реанімаційного пакету реформ» Миколою Виговським про те, які зміни очікувати в Україні у зв’язку із набуттям чинності нового закону. Слухаємо запис розмови.

Представики Меджлісу отримали рішення суду про заборону своєї організації та визнання її екстремістською на території Росії. Слухаємо запис розмови з Наріманом Джеляловим.

 «Суд повторил исковое заявление и доводы, которые были указаны прокуратурой против Меджлиса. Ни один из доводов, который мы на суде привели в свою защиту, суд не учел в своем решении», — повідомив перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов.

Також вчора журналісти «Громадського радіо» говорили про вибори у США із журналісткою «Голосу Америки» Тетяною Ворожко. Слухаємо запис розмови.

Українське кіно їде в Канни. Про промоцію українського кіно на світовому рику та які фільми будуть показувати на фестивалі наприкінці першої години ранкового ефіру розповідає голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.