Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 7 квітня. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 7 квітня. Частина друга

07 квітня 2016 - 10:07
Facebook Twitter Google+
Що вплинуло на результати референдуму в Нідерландах? З’явився сайт про перебування Надії Савченко у полоні. У Дніпропетровську вагітна переселенка скаржиться на насильство

Результати референдуму в Нідерландах не дуже критичні, вважає аналітик Інституту світової політики Ольга Лимар. Чи вплинули на ці результати офшорні та корупційні скандали і російська пропаганда? Міркуємо разом та слухаємо думку експерта.

Перспектива потрапити до «списку Савченко» лякає російських чиновників, — вважає народний депутат Іван Крулько. Також «Батьківщина» запустила сайт про хронологію перебування Надії Савченко у полоні. Інформація на ресурсі доступна трьома мовами: українською, російською та англійською.

У Дніпропетровську вагітна переселенка скаржиться на насильство. Молода жінка рік тому прибула з Алчевська. За словами жінки, на неї вже не вперше піднімає руку охоронець модульного містечка: «Я удивлена, что я пожаловалась на охрану, а мне вместо того сказали: у тебя есть 2 часа на выезд. А кому жаловаться тогда? Что делать?» Слухаємо та читаємо матеріал кореспондента з Дніпропетровська для «Громадського радіо».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.