Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 7 квітня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 7 квітня. Частина перша

07 квітня 2016 - 09:50
Facebook Twitter Google+
Як працює Центр допомоги для учасників АТО? Військово-цивільне співробітництво. Хто винен, що в систему не прийшли нові прокурори? Від кого залежатиме голосування за Генпрокурора?

У Краматорську працює Центр допомоги учасникам АТО в Донецькій області. З кооррдинатором центру Тетяною Савченко поспілкувався Дмитро Пальченко. «В принципе, в создании центра трудностей не было. Сверху поступило распоряжение. Помещение было выделено. Другое дело, что чиновники плохо идут на сотрудничество. Упираются всеми силами выполнять льготы», — розповідає Тетяна. Слухаємо повний запис розмови.

Фахівці військово-цивільного співробітництва організовують взаємодію цивільного населення та військових, допомагають найбільш незахищеним верствам місцевого населення. Про роботу з військовими і цивільними розповів полковник Олексій Ноздрачов.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін телефоном розповідає про зміни політичних парадигм. Хто винен у тому, що в систему не прийшли нові прокурори? Дізнаємось із розмови.

Наприкінці першої години ранкового ефіру слухаємо запис розмови з Деборою Нгуен — спеціалістом з комунікацій та зв’язків з донорами Всесвітньої продовольчої програми. «Согласно исследованию, проведенному в конце 2015 года, самыми уязвимыми группами населения являются домохозяйства, возглавляемые женщинами, одинокие женщины, многодетные семьи, люди с ограниченными возможностями и внутренне переселенные», — розповіла Дебора. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.