Слухати

Рівний рівному по-абітурієнтськи: київський випускник створив сайт для абітурієнтів

18 липня 2018 - 19:22
Facebook Twitter Google+
Допомогає, коли на тебе не чинять тиск, а підтримують і показують, куди можна йти - Дмитро Киричков
Рівний рівному по-абітурієнтськи: київський випускник створив сайт для абітурієнтів / Програми на Громадському радіо

Київський абітурієнт Дмитро Киричков створив сайт для абітурієнтів http://vstup.tk/, оскільки на офіційних не завжди є та інформація, яка потрібна випускникам. 

Тетяна Трощинська: Що важливо для абітурієнтів?

Дмитро Киричков: Хотілось би, щоб булись певні тренінги, які готують до ЗНО, бо зараз кажуть: “От є ЗНО — це така страшна річ, яка прийде в кінці року і вам потрібно буде її написати”. І ти починаєш сильно хвилюватися. Хотілось би подякувати людям, яки приймали ЗНО: вони максимально знімали емоційну напругу в абітурієнтів — це допомогало. Але саме відчуття перед ЗНО досить складне емоційно.

Тетяна Трощинська: А пробного ЗНО не досить?

Дмитро Киричков: Пробне ЗНО просто переміщує тебе в те, як це буде відбуватись. Це ніби теж підготовка, але це теж стрес. Це не той тренінг, який би я хотів. Я б хотів, щоб прийшов якийсь психолог чи просто вчитель і просто підготував. Звичайно, розмови просто про те, що буде відбуватись, не допоможуть. Але, якщо дати якісь лайфхаки. Наприклад, нам сказали, що треба викладати телефони, але люди у стресовій ситуації справді можуть про це забути. Нам сказали: просто похлопайте себе по кишенях і, якщо там щось є, ви справді зрозумієте це. І це справді допомогло на ЗНО.

Тетяна Трощинська: Чому ваш сайт зручніше, ніж офіційні?

Дмитро Киричков: Якщо ми захочемо подивитись інформацію минулих років, нам доведеться повністю переглядати весь список тих, хто подавав документи. І там дуже велика кількість інформації. Також там є ті, хто поступив на контракт. Мене ця інформація не цікавила тому, що я планував вступати на бюджет. Я просто викладаю кількість факультетів разом із їхніми спеціальностями — ви переглядаєте всі можливі варіанти і дивитесь приблизно, де ви будете проходити по балах, переходите на сторінку і також бачите у реальному часі, чи можете ви потрапити туди у цьому році.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.