Рояль «у розрізі» і дефіцитні баяни: «Український музичний ярмарок» повертається

08 жовтня 2016 - 12:39
Facebook Twitter Google+
На «Українському музичному ярмарку» відвідувачі зможуть познайомитися з широким асортиментом музичних інструментів, професійними лінійками звукового та світлового обладнання і не тільки

Окрім цього, буде обладнання для студій звукозапису, DJ-обладнанням тощо. Водночас виставка представляє сучасні технології, що мають широке використання в архітектурі та дизайні. Обіцяють, що цікаво буде дорослим і дітям.

georgyy.jpg

Георгій Шевко // Громадське радіо
Георгій Шевко
Громадське радіо

Презентує виставку «Український музичний ярмарок» її директор Георгій Шевко. У студії працюють журналісти «Громадського Радіо» Едуард Лозовий та Євген Павлюковський.

Подія відбудеться 13-15 жовтня у парку ім. Пушкіна. Вхід — 20 гривень, а за завчасною реєстрацією на сайті — безкоштовний. 

Євген Павлюковський: Якою подія буде цього року?

Георгій Шевко: Останні два роки виставка не проводилась з усім відомих причин. Цього року вона доволі представницька: на даний час у нас більше 50 експонатів. На минулих виставках цифра була менша. І що дуже приємно, 30% від цієї кількості — українські виробники. На минулих виставках їх було 1-5%.

Євген Павлюковський: Що за виробники, і чим ця виставка може здивувати?

Георгій Шевко: Виставка буде представляти професійне звукове і світлове обладнання, музичні інструменти, обладнання для ді-джей-студій, світловий та звуковий дизайн, акустичні матеріали, мікрофони.

Але для масового відвідувача теж буде багато цікавого. На гітарах, наприклад, грають не тільки професіонали, але й любителі та діти. І їм потрібно десь брати музичні інструменти, літературу. У нас буде цікавий захід — представлення нової музичної збірки для музичних шкіл: «Вінок з барвінку» Ірини Кириліної.

Напевно, усі бачили рояль, але не всі знають, що там всередині. У нас буде можна буде побачити як ці всі молоточки б’ють по струнах.

Мені іноді дзвонять і кажуть: «Де в Україні купити баян?» Люди навіть не можуть елементарно купити баян. Так от, і баяни на виставці будуть представлені. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.