Слухати

«Шпилясті кобзарі» проведуть концерт жестовою мовою

24 травня 2017 - 14:57
Facebook Twitter Google+
25 травня в Українському домі відбудеться концерт гурту «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show — анонсує музикант Ярослав Джусь

Ми вперше за останні три місяці підготували повноцінний великий концерт, де всі пісні паралельно з вокалом та грою на бандурі будемо демонструвати жестовою мовою, — розповідає Ярослав Джусь.

Концерт виник у результаті співпраці проекту сучасної бандури Bandura Style та соціального проекту «Почути», що створює інклюзивні культурні ініціативи та мистецькі заходи, розповідає Ярослав Джусь:

«Так сталося, що на початку року я був на одному з концертів, де поети читали вірші мовою жестів. Там я познайомився з ініціатором проекту «Почути» Олександрою Смірновою, яка ініціювала цю подію. Ми розговорилися і виникла ідея: чому б зробити цілий концерт жестовою мовою — це гарна соціальна потрібна ініціатива».

 

 

У програмі буде народна, авторська та сучасна пісня і, звісно, улюблений формат мікси світових хітів та народної пісні.

«Головна мета — не лише донести бандуру до таких людей, а взагалі питання рівності і те, що будь-яка людина має право на культурне життя, це не якась розкіш — щоб люди прийшли разом із нашими шанувальниками, які можуть добре чути і не відчували себе непотрібними».

Пісні з репертуару «Шпилястих кобзарів» жестовою мовою виконають актори театру міміки та жесту «Райдуга» Ігор Малік та Григорій Гук. А частину пісень жестовою мовою виконають самі бандуристи. Для цього вони кілька місяців працювали з сертифікованим перекладачем жестової мови Наталею Кравцовою.

Повний варіант розмови слухайте в аудіоверсії. 

 

 

 

rh.jpg

За підтримки //
За підтримки

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.