Слухати

Ситуація з українським політв’язнем Костенком поліпшується, — адвокат Сотніков

19 травня 2017 - 13:27
Facebook Twitter Google+
Кіровський обласний суд Російської Федерації задовольнив касаційну скаргу українського політв'язня — євромайданівця Олександра Костенка
Ситуація з українським політв’язнем Костенком поліпшується, — адвокат Сотніков / Програми на Громадському радіо

Про це рішення журналістка Громадського радіо Вікторія Єрмолаєва поспілкувалася з його адвокатом Дмитром Сотніковим. Адвокат Дмитро Сотніков назвав це рішення прецедентом. Він також зазначив, що ситуація з політв’язнем Олександром Костенком поліпшується. 

Активіст-євромайданівець Олександр Костенко в травні 2015 року був засуджений до 4 років і 2 місяців позбавлення волі. Пізніше суд скоротив термін до 3 років і 11 місяців, вважаючи, що покарання надмірне. Костенко звинуватили в умисному заподіянні легкої шкоди здоров’ю міліціонера і незаконне зберігання основних частин вогнепальної зброї. Російський правозахисний центр «Меморіал» вважає Костенка політичним в’язнем. Євромайданівець відбуває термін в колонії в Кіровській області Росії.

Повний варіант розмови слухайте в аудіоверсії. Тисніть блакитний трикутник праворуч вгорі. Щоби скачати файл і послухати пізніше, натисніть на хмарку.

rh.jpg

За підтримки //
За підтримки

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.